Merhaba, Biz Geldik!

Bundan iki yıl önce temelini attığımız ancak iki yıldır booajans.com ile uğraşamadığımız gerçeğini yüzümüze vuran dostlarımız istedi, biz de geldik. Yeni bir iş teklifi aldığımızda insanların neler yapıyorsunuz? sorusundan olsa gerek eski tasarımı da değiştirerek ismine ve rengine yakışır bir şekilde böö ajans biz daha iyisini yapana kadar bu haliyle sizinle olacak.

Her tasarımcının büyük bir hevesle yazmaya başladığı blog sayfasında sürekli güncel bir blog göreceksiniz gibi gerçek dışı bilgi vermek yerine az ama öz diyerek blogun işleyişi hakkında bilgi vermemiz gerekir. Bir gün olduğunda sokakta ilgimizi çeken bir an’ı paylaşmak isteriz, bir gün size çalıştığımız yerleri, tanıştığımız insanları tanıtmak isteriz. Yani ne yapacağımız bile henüz belli değil bu blog’ta.

Böö’de 5 arkadaş güzel projelere imza atıyoruz, gün geçtikçe daha da büyüyoruz ve daha çok ilerilere gitmeyi hedefliyoruz. Bir gün sizi maskotumuzla da tanıştırırız, o zaman bizim ruh halimizi daha iyi anlayacağınıza eminiz.

Şimdilik sözü fazla uzatmadan işimize geçelim diyoruz. Yine görüşeceğiz.